Najpopularniejsze gry komputerowe do obstawiania zakładów bukmacherskich

Ostatnio aktualizowane: 16.06.24

 

Zakłady bukmacherskie w obecnych czasach rozwijają się w kierunku nie tylko możliwości stawiania zakładów w tradycyjnych sportach, lecz także tych wirtualnych, czyli w e-sporcie. Ponieważ dzisiejszy klient zakładów bukmacherskich online jest coraz młodszy, a rynek e-sportów, coraz większy i szybko się rozrastający, jest to jeden z powodów, dla których bukmacherzy oferują wiele rynków dla tej kategorii zakładów.

Rynek gier wideo rośnie o prawie 15% rok do roku, a co za tym idzie — rośnie  także liczba stawianych zakładów na e-sport, który może być w przyszłości dużą konkurencją dla gier w casino online. My w poniżej prezentujemy 6 najpopularniejszych gier, w których stawiane są zakłady bukmacherskie. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszym poniższym artykułem.

 

Rocket League

Gra Rocket League, to połączenie piłki nożnej z autami. Ta gra powstała w 2015 roku i szybko została przyjęta przez szerokie grono graczy. To gra, w której są organizowane duże turnieje e-sportowe.

Podział na dwie różne dywizje: Rocket League Championship oraz Rocket League Rival, przyczynił się do rozrostu wewnętrznej ligi cieszącej się dużą popularnością wśród graczy komputerowych na całym świecie, a dzięki temu gra Rocket League, została zauważona przez organizatorów wielkich turniejów e-sportowych, a co za tym idzie ta gra stała się popularna w internetowych zakładach bukmacherskich, w których można postawić wiele różnych rodzajów kuponów.

 

Rainbow Six Siege

Gra Rainbow Six Siege, to zespołowa strzelanka taktyczna. Dostępna jest między innymi na takie konsole jak PlayStation 5, ale również na Xbox Series X. Ta ciekawa gra, ma mnóstwo fanów na całym świecie, a dzięki temu posiada liczny system turniejowy, który jest dostępny u wielu bukmacherów, gdzie można stawiać na konkretne drużyny oraz na wyniki meczów, różnorodne typy zakładów bukmacherskich.

 

Dota 2

Pełna rozszyfrowana nazwa gry DOTA brzmi: Defense of the Ancients 2 i jest ona jedną z najpopularniejszych gier wideo, jeśli chodzi o nagrody pieniężne i prawdopodobnie jedną z największych gier pod względem liczby fanów. Dotyczy to także fanów zakładów bukmacherskich w eSports. 

Gra Dota 2 ma ciekawy podział na mniejsze i większe turnieje. Posiada także jeden główny turniej, który nosi nazwę “The International” i jest on największym turniejem pod względem pojedynczej puli nagród turniejowych. Warto poznać fakt, że kumulacja nagród w 2019 roku, wynosiła ponad 34 miliony dolarów. Prawie w każdym turnieju znajdzie się gracz lub drużyna, na którą można postawić, a podobnie jak w League of Legends, dostępnych jest wiele różnych rynków, co z pewnością zadowoli najbardziej wybrednych graczy zakładów bukmacherskich online.

 

League of Legends

Obecnie, są spore szanse, że jeśli ktoś powie hasło “zakłady w eSports”, to pierwszą grą, która przychodzi na myśl, jest League of Legends. W wielu ligach na całym świecie możesz bez problemu obstawiać prawie każde wydarzenie związane z lokalnymi i globalnymi rozgrywkami.

Bardzo duża liczba dostępnych zakładów w grze League of Legends eSports, w ramach zakładów bukmacherskich, jest różnorodna i atrakcyjna dla wielu graczy z całego świata. Można stawiać w tej grze zakłady w ramach różnych handicapów jak i klasycznych zakładów.

Counter-Strike: Global Offensive

Gra Counter Strike, Istnieje już od ponad 20 lat, a obecnie w ramach rozgrywek e-sportowych wciąż się rozwija. Wydanie wersji podstawowej Global Offensive nie było na początku przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, lecz dopiero wydanie nowych „skórek” w grze spowodowało, że ta gra stała się bardzo popularna zarówno wśród graczy, jak i obstawiających zakłady e-sportowe. Teraz gra jest darmowa, co oznacza, że ​​więcej fanów z chęcią w nią gra, niż kiedykolwiek wcześniej, a przy okazji lepiej rozumie zrównoważoną taktykę.

Jeśli chodzi o różnorodność zakładów sportowych w grze CS:GO, to ich ilość i rodzaj zależy oczywiście od danego bukmachera. Jest w czym wybierać, ponieważ regularnie odbywają się w ramach tej gry mniejsze i większe turnieje, w których można stosować przeróżne handicapy, a stawki oferowane przez bukmacherów, są bardzo atrakcyjne.

 

FIFA

FIFA to już klasyka, która z osób obstawiających prawdziwą piłkę nożną, nie chciałby postawić na wirtualną jej wersję? Na świecie miliony fanów tej gry w nią grają, ale tylko nieliczni grają w prestiżowych turniejach z dużymi pulami pieniężnymi. Rozgrywki FIFA mają bardzo duży wybór rynków, dlatego z pewnością każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie.

 

Podsumowanie

Z pewnością wymienione przez nas wyżej gry są ciekawymi propozycjami do stawiania zakładów sportowych w sportach wirtualnych. Jest to idealne połączenie dla tych, którzy niekoniecznie odnajdują się w realiach tradycyjnych rozgrywek sportowych, analizowaniu statystyk meczowych czy przeciwników w walkach bokserskich.

Jest to również ciekawa alternatywa dla tych, którzy na przykład boją się grać w gry hazardowe w kasynach online na prawdziwe pieniądze, a jednocześnie w domu na swoim osobistym komputerze posiadają wiele z tych gier, które są dostępne do stawiania kuponów sportowych w zakładach bukmacherskich online.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ