Jakie gry znajdują się w ofercie bukmacherów?

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Branża zakładów bukmacherskich regularnie się rozwija, a to zjawisko doskonale widać po ofercie na esport. Jakie gry można obstawiać w PZBuk? Jaki jest kod bonusowy, który uprawnia do odebrania oferty powitalnej?

 

PZBuk – oferta na esport

Najbardziej popularną grą esportową w zakładach bukmacherskich od wielu lat jest CS:GO. Strzelanka, w której drużyny wcielają się w rolę terrorystów i antyterrorystów ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie, a do tego wzbudza spore zainteresowanie graczy zakładów bukmacherskich. U bukmachera można obstawiać, kto wygra mecz, jakim wynikiem zakończy się konkretna mapa, a także wiele innych, jak chociażby liczbę zabójstw poszczególnego zawodnika, czy też specjalne handicapy i overy.

Na wysokiej pozycji plasuje się również League of Legends. LOL, to obecnie najbardziej popularna gra na świecie, więc nic dziwnego, że również znajduje się w ofercie zakładów bukmacherskich. Największe turnieje z tej gry popularnością potrafią przebić największe mecze piłkarskie, co również przekłada się na zainteresowanie bukmacherką. W końcu gracze chcą zwiększać swoje emocje z oglądania widowiska poprzez obstawianie dodatkowych kuponów. Aby lepiej zabezpieczyć się od ewentualnej porażki, warto wykorzystać kod bonusowy PZBuk, który gwarantuje dostęp do zakładu bez ryzyka na start.

W zakładach bukmacherskich coraz częściej pojawiają się również propozycje związane z mniej popularnymi grami komputerowymi. Można tutaj wyróżnić między innymi rywalizację piłkarską w FIFA 23. FIFA z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem graczy, a także samych klubów sportowych. Obecnie większość najlepszych drużyn na świecie ma swoje specjalne sekcje esportowe, w ramach których rywalizują w najlepszych turniejach, a te są dostępne w ofercie zakładów bukmacherskich. W Polsce największym zainteresowaniem graczy cieszył się turniej Ekstraklasa Games, w którym najlepszy okazał się przedstawiciel Jagiellonii Białystok. Spotkania były transmitowane w TV oraz platformach streamingowych, co również zwiększyło zainteresowanie graczy. Obstawiając FIFA 23, można typować, kto wygra mecz, ile będzie bramek, a także kto zwycięży w danej połowie.

 

Kod bonusowy od PZBuk!

Jeśli ktoś planuje obstawiać esport w zakładach bukmacherskich, chociażby na takiej stronie, jak pzbuk.pl, to warto zapoznać się z ofertą powitalną. W PZBuk wpisując specjalny kod bonusowy przy rejestracji, to otrzymuje się dostęp do lepszej propozycji niż standardowi klienci. Kod bonusowy w PZBuk to możliwość wykorzystania pakietu dla nowych graczy, który opracował bukmacher. W ramach tych opcji można odebrać bonusy od depozytu, a także specjalny cashback, czyli zakład bez ryzyka. Jest to bez wątpienia ciekawa opcja na sprawdzenie oferty bukmachera tuż po rejestracji z szansą na odzyskanie środków w przypadku porażki.

Więcej o grach online pisaliśmy w oddzielnym artykule.

Zakłady sportowe wiążą się z ryzykiem rozwoju uzależnienia, dlatego nie powinny być traktowane jako podstawowe źródło utrzymania. W naszym kraju korzystanie z usług bukmacherów, którzy nie posiadają oficjalnej licencji, jest nielegalne. Możesz obstawiać wyniki jedynie u tych dostawców, którzy mają zgodę Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., operujący pod szyldem PZBuk, posiada licencję MF wydaną 28 czerwca 2018 r. o numerze PS4.6831.26.2017.

Autorem tego tekstu jest Mateusz Nowak – Kierownik Senior Projektów Zagranie.com, absolwent studiów z zakresu dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM, oraz zapalony kibic piłki nożnej! Na Twitterze możesz go znaleźć pod nickiem @Mati_N95.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ