Jak zdobyć skrzynki w cs go

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Skiny są prawdopodobnie najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek pojawiła się w CSGO pod względem estetyki. Daje to grze odrobinę więcej kolorów urozmaicających nudne, monotonne barwy, które witają graczy za każdym razem, gdy grają na mapie.

 

 Wraz z wprowadzeniem skinów gracze mogą teraz kupować i wyposażać skiny do prawie każdej broni w CSGO. Skiny CSGO (https://bloodycase.com/pl) są obfite w unikalne projekty, wzory i kolory, które mogą naprawdę pomóc graczom wyróżnić się z tłumu.

Jeśli zawsze zastanawiałeś się, jak otworzyć niektóre skrzynki, aby wylądować rzadkim i drogim AWP Dragon Lore, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jednym ze sposobów na zdobycie skinów w CSGO jest otworzyć skrzynek. Aby otworzyć skrzynki, gracze będą musieli kupić klucz ze sklepu CSGO. Te klucze kosztują po 2,50 USD, a każdy klucz jest specyficzny dla jednego przypadku. Przypadki są losowe po każdej grze w CSGO. Każdą skrzynkę można otworzyć tylko raz i da to graczowi tylko jedną unikalną skrzynkę z kolekcji skrzynek.

 

Czym są skiny?

Wprowadzenie skinów w CSGO było dobrą wiadomością dla fanów CSGO na całym świecie, ponieważ daje to grze powiew świeżego powietrza pod względem indywidualnej personalizacji i praw do przechwałek. Gracze mogą kupować i wyposażać skiny, które łaskoczą ich wyobraźnię, a nawet pokazać, jak dobrze im się powodzi, ponieważ niektóre z tych skinów kosztują prawie kilka tysięcy dolarów za sztukę.

Dobrą rzeczą w skinach w CSGO jest to, że projekty niekoniecznie są powiązane z ceną. W CSGO jest kilka bardzo ciekawie wyglądających skinów, które można kupić taniej niż kosztuje filiżanka Starbucks. Więc niezależnie od tego, czy pływasz w puli pieniędzy, czy po prostu zeskrobujesz dno beczki, z pewnością w CSGO znajdzie się skin dla każdego.

 

Czym jest klucz?

Klucz jest tylko cyfrowy, używany do otwierania cyfrowych skrzynek. W CSGO istnieje kilka unikalnych pojemników lub skrzynek, które wymagają specjalnego klucza do otwarcia. Na szczęście gracze nie będą musieli zgadywać, które klucze są przeznaczone do jakich skrzynek, ponieważ klucze są przywiązane do konkretnej skrzyni w momencie zakupu.

 

Jak otwierać skrzynki w CSGO

Jeśli masz trochę dodatkowej gotówki do spalenia i chcesz sprawdzić, jakie masz szczęście danego dnia, otwórzmy kilka skrzyń.

• Kliknij ikonę “ekwipunku” na panelu po lewej stronie w menu głównym CSGO.

• Następnie wybierz skrzynię, którą chcesz otworzyć. W naszym przypadku otwórz skrzynkę “Danger Zone”. Ponieważ nie mamy klucza, będziemy musieli go kupić.

• Aby kupić klucz, kliknij zielony przycisk w dolnej części ekranu.

• Jeśli nie masz wystarczającej liczby kredytów Steam, otworzy się okno z prośbą o uzupełnienie salda konta.

• Po zakupie klucza przejdź do “ekwipunku”, kliknij prawym przyciskiem myszy na klucz do skrzyni niebezpiecznej strefy i kliknij ”odblokuj pojemnik”.

• Pokażą Ci się wszystkie skrzynki, które obecnie posiadasz; po prostu wybierz jeden z przypadków.

• Ruletka będzie się krótko kręcić….

• I wyląduj na losowej skrzynce z kolekcji skrzynek.

Skrzynia skinów 

CSGO ma wiele różnych i kolorowych skórek dla broni, z którą grasz. Im więcej meczów rozegranych w grze, tym większe szanse na otrzymanie zrzutów skrzynek, w których możesz wygrać skórki na broń.

Otwarcie skrzynek jest dość ekscytujące, ponieważ nigdy nie wiesz, co dostaniesz ze skrzynki. Wszyscy mamy nadzieję, że zdobędziemy ten nieuchwytny nóż, o którym marzyliśmy, lub ten dość rzadki AK-47 Asiimov w stanie fabrycznym.

Niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz w otwieraniu skrzyń, pamiętaj, że nawet tanie skórki nadal wyglądają lepiej niż domyślne skiny na broń, więc nadal będziesz wyglądać lepiej niż następny facet bez żadnych skinów.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ