Gry, w które można zagrać bez pobierania

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Gry mobilne lub komputerowe stanowią dziś prężnie rozwijający się segment branży rozrywkowej. Większość z nich jednak charakteryzuje się sporymi wymaganiami sprzętowymi. Nie oznacza to, że nie będziemy w stanie rozerwać się bez instalowania oprogramowania na dysku lub gruntownego upgrade’u sprzętowego. 

Jeśli więc macie ochotę na zabawę bez kupowania najnowszego smartfona za kilka tysięcy złotych albo karty GeForce z serii RTX, ten artykuł jest dla was! Mamy dla was kilka propozycji świetnych gier przeglądarkowych, które wymagać będą od was jedynie w miarę stabilnego łącza i odrobiny wolnego czasu.

 

Among Us

Ten tytuł pojawił się znikąd i długo nie schodził z rankingów popularności. Dziś możemy pobrać grę na telefon albo komputer, jednak istnieje także wersja na przeglądarkę. W Among Us gracze wcielają się w rolę kosmicznych załogantów na statku kosmicznym. Na początku gra przydziela nam rolę — możemy być zwykłymi kosmonautami lub zdrajcami (Impostorami). Celem załogi jest wykonanie różnych zadań na statku, podczas gdy Impostorzy starają się podstępnie wyeliminować innych graczy. Impostorzy unikają wykrycia, podczas gdy załoga ma zadanie odkryć i wyeliminować Impostorów w trakcie dyskusji i głosowania. Podczas rozgrywki gracze przemieszczają się po statku, wykonują zadania, obserwują zachowania innych graczy i starają się znaleźć dowody, które wskazują na tożsamość Impostorów. Among Us wymaga od graczy spostrzegawczości, dedukcji, myślenia strategicznego i umiejętności skutecznej komunikacji z innymi graczami.

 

Agar.io

Oto pozornie prosta, ale niezwykle wciągająca gra przeglądarkowa o oryginalnej mechanice. Została ona stworzona przez Matheusa Valadaresa w 2015 roku. Głównym celem graczy w Agar.io jest zjedzenie jak największej liczby kul i innych graczy, aby zwiększyć swoją masę. Gracze poruszają się po sporych rozmiarów dwuwymiarowej planszy. Sterowanie w Agar.io jest proste i intuicyjne. Możemy w trakcie rozgrywki obrać kilka strategii: unikać innych i powoli dbać o przyrost masy, zjadając rozsiane po planszy małe kropki. Możemy także przyjąć bardziej “agresywną” strategię i zjadać innych graczy, pod warunkiem że są oni mniejsi od nas. Uwaga, miecz jest obosieczny: większe kulki mogą również pożreć nas!

Book of Ra

Book of Ra to popularna gra hazardowa stworzona przez firmę Novomatic. Jest to slot wideo inspirowany starożytnym Egiptem, który uruchomimy w przeglądarce bez pobierania. W grze Book of Ra gracz wciela się w rolę poszukiwacza przygód, który odkrywa tajemnice starożytnych egipskich piramid. Głównym celem jest zdobycie jak największej liczby symboli w jednej linii, co pozwala na zdobycie nagród pieniężnych. Book of Ra posiada pięć bębnów i dziewięć linii wygrywających, choć w niektórych wersjach mogą być dostępne dodatkowe linie. Gra na pieniądze jest możliwa w kasynach online po wpłacie depozytu. Płatność MuchBetter w kasynach online pozwala bezpiecznie zdeponować środki, ale współczesne serwisy z grami hazardowymi oferują wiele innych metod płatności, w tym konkurencyjne e-portfele (np. Jeton, eZeeWallet czy AstroPay), kryptowaluty, karty płatnicze czy vouchery pre-paid w rodzaju Paysafecard. Po uzyskaniu wygranej w przeglądarkowej wersji Book of Ra łatwo wypłacimy wygraną, podając w kasynie dane naszego portfela wirtualnego. Jackpot w tej grze wynosi 5 000x postawiony zakład, więc można wygrać tu naprawdę sporo gotówki!

 

Slither.io

Podobnie jak Agar.io, Slither.io to gra wieloosobowa online, stworzona na podobieństwo Agar.io. Gracze wcielają się tutaj w węże i również starają się uzyskać maksymalną długość, jedząc kulki i unikając kolizji z innymi graczami. Ważnym elementem strategii w Slither.io jest umiejętne wykorzystywanie taktyki w celu pokonania konkurencji na planszy. Gracze mogą pozostawiać pułapki na innych graczy, owijać się wokół nich i zmuszać ich do kolizji. Slither.io odnotowuje rekordowe wyniki i wyświetla je na bieżąco na tablicy, co dodatkowo motywuje graczy. Gra wymaga do zabawy jedynie przeglądarki w rodzaju Firefox czy Chrome.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ