Gdzie obstawiać zakłady na Fortnite Champion Series: 2023 Invitational?

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

eSport stał się integralną częścią zakładów bukmacherskich, ponieważ od prawie dekady jest uznawany za oficjalny sport. Rozbudowane formaty rozgrywek, duża dynamika, nowe funkcje w grze i rozwój światowej klasy drużyn w różnych dyscyplinach były wielkim boosterem dla tej dziedziny. Czołowi deweloperzy organizują coroczne mistrzostwa, w których startują najlepsze drużyny na świecie, więc liczba fanów stale rośnie. Jak i gdzie możesz wspierać swoją ulubioną drużynę eSportową – czytaj dalej! 

 

Gdzie obstawiać zakłady na Fortnite Champion Series: 2023 Invitational? 

Fortnite stał się jedną z najważniejszych gier w cyberprzestrzeni, której udało się połączyć kilka istotnych etapów. Pierwszym i najważniejszym etapem jest Survival, w którym gracze eksplorują, zbierają surowce, budują i fortyfikują budynki. Ważna jest przy tym praca zespołowa i umiejętność podejmowania dobrych decyzji, bo gracze muszą też radzić sobie z falami najeżdżających zombie. Ciekawostką jest również to, że polskie zakłady bukmacherskie online wysoko doceniają tę strategię przez kilka lat z rzędu. Warto założyć, że na Invitational 2023 szanse będą jeszcze większe!

Podstawowe elementy rozgrywki są dość podobne do tematyki innych gier. Mistrzostwa Fortnite Champion Series przypominają symbiozę gry w Minecrafta i procesu przetrwania w Left 4 Dead. Młodzi obstawiający, jak również fani esportów powinni wiedzieć, że teren i mapa w grze są generowane losowo, a gracze otrzymują różne bronie dystansowe, takie jak shotgun czy karabin snajperski, jak również broń obuchową, np. katanę. Dlatego warto wspierać swoją ulubioną drużynę w formacie live, bo ze względu na niesamowitą dynamikę gry, trudno będzie przewidzieć wynik w przedmeczu. 

Fortnite Champion Series to największe wydarzenie eSportowe i najczęściej odbywające się na amerykańskich arenach. W 2023 roku zawody odbędą się w RALEIGH CONVENTION CENTER, położonym na wschodzie Stanów Zjednoczonych. Według ekspertów tegoroczne mistrzostwa raczej nie będą się różnić od poprzednich, ale według organizatorów powinniśmy spodziewać się czegoś więcej. Gdzie zatem będzie można wspierać swoją ulubioną drużynę? 

 

Na jakich stronach mogę obstawiać w Fortnite Champion Series: 2023 Invitational? 

Na tegoroczną edycję europejscy bukmacherzy szykują specjalne korzyści dla swoich graczy. Choć wybór licencjonowanego bukmachera należy do Ciebie, chcielibyśmy podzielić się kilkoma portalami bukmacherskimi, które pomogą Ci zrobić to wygodnie i z zyskiem! 

 

• LVBET

Jeden z najpopularniejszych portali bukmacherskich w Polsce i Europie również aktywnie przygotowuje się do nadchodzących wydarzeń eSportowych. Tutaj znajdziesz legalne zakłady bukmacherskie online po najwyższych kursach. Dużym atutem bukmachera jest przyjazna dla użytkownika aplikacja, dzięki której gracze mogą nie tylko otrzymać bonusy za rejestrację, ale także śledzić przebieg meczu w wygodnym formacie. Zakłady na żywo i transmisje meczów w najlepszej jakości zadowolą nie tylko fanów eSportu! 

• forBET 

Ten bukmacher jest bardzo popularny zwłaszcza wśród fanów esportu. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ firma wkłada wiele wysiłku w to, aby jak najbardziej poszerzyć i utrzymać własną publiczność. W przeddzień mistrzostw eSportu gracze mają szansę obstawiać po lepszych kursach, a także otrzymać tematyczne bonusy, takie jak freebies, wyższe kursy itp. 

 

• Fortuna

Tej marki nie trzeba przedstawiać, gdyż jest to jedna z największych firm bukmacherskich na polskim rynku. Dodatkowo dla eSportu bukmacher oferuje również różne bonusy. Oprócz szybkich zakładów (3D touch), gracze otrzymują dostęp do gorących ofert. Oznacza to, że kurs może wzrosnąć nawet do x3, co z kolei jest ogromną zaletą.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ