Opinie o SteelSeries Arctis 3

Ostatnio aktualizowane: 16.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Nauszniki są zrobione z miękkiego materiału, który nie podrażnia skóry. W efekcie na uszach nie pojawiają się zaczerwienienia, nawet jeśli korzystamy ze słuchawek przez dłuższy czas. Nauszniki zapewniają też dobrą izolację szumów z zewnątrz, więc nic nie przeszkadza nam w rozrywce. Mikrofon ClearCast jest dobrze oceniany przez graczy komputerowych, na co wskazują pozytywne opinie o SteelSeries Arctis 3.

 

Najważniejsze wady:

W nielicznych komentarzach można przeczytać, że słuchawki dobrze sprawdzają się do gier, jednak nie są do końca polecane do słuchania muzyki czy oglądania filmów. Wszystko dlatego, że maksymalna głośność nie jest wystarczająca (sprzęt jest za cichy). 

 

Werdykt: 9.4/10

Choć przewodowe słuchawki nauszne SteelSeries Arctis 3 mają pewne wady, zdobyły wiele pozytywnych recenzji użytkowników. Podkreślają oni w nich wysoką jakość wykonania gadżetu, wygodę użytkowania, a także prosty design. Słuchawki wykonano z wytrzymałego materiału, dlatego nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne. Jest to model ze złączem 3,5 mm minijack. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Mikrofon ClearCast

Prezentowane słuchawki zostały wyposażone w dobrej jakości mikrofon ClearCast, który wykorzystuje technologię Proximity Effect, tak aby zapewnić czyste i bogate brzmienie. Zbieranie dźwięku następuje w taki sposób, aby możliwie najskuteczniej zniwelować hałas z otoczenia. W rezultacie w trakcie prowadzenia rozmów mamy pewność, że osoba, z którą się kontaktujemy dokładnie usłyszy to, co do niej mówimy. To szczególnie ważne dla graczy, którzy porozumiewają się ze swoją drużyną podczas rozgrywki.

Szerokie możliwości zastosowania

Urządzenie jest dostosowane nie tylko do podłączenia do komputera, ale także PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch czy nawet VR. W rezultacie możesz korzystać ze słuchawek na różnych urządzeń. Oczywiście można bez trudu podłączyć je także do sprzętów mobilnych, czyli laptopa, tabletu czy smartfona. Jak widzisz, możliwości zastosowania gadżetu są bardzo duże, przyda Ci się on w różnych sytuacjach. 

 

Staranne wykonanie

Przy zakupie słuchawek bardzo ważne jest to, aby zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Jeśli będzie ona dobra, sprzęt dłużej nam posłuży i nie będziemy musieli martwić się o awarie. Przeprowadzony przez użytkowników test SteelSeries Arctis 3 potwierdził, że model jest wytrzymały. Słuchawki mają poduszki AirWave, które zrobiono z materiału wykorzystywanego przy produkcji odzieży sportowej. Nauszniki gwarantują przyjemne uczucie chłodu i dobrze przepuszczają powietrze. Nasze uszy się nie pocą, co mogłoby odwracać uwagę od rozgrywki.

Ponadto warto podkreślić, że opaska dostosowuje się do kształtu głowy i nie uciska jej. Słuchawki są lekkie, więc niemal nie wyczuwamy ich ciężaru, a to zapewnia komfort nawet przez wiele godzin użytkowania. 

 

Wygodne sterowanie

Dla kupujących liczy się nie tylko cena SteelSeries Arctis 3, ale też łatwość i wygoda obsługi. Użytkowanie opisywanych słuchawek nie sprawia żadnych problemów. Na ich obudowie znajdują się odpowiednie przyciski pozwalające na kontrolowanie głośności czy całkowite wyciszenie mikrofonu. Są one tak skonstruowane, aby ich wciskanie nie stanowiło żadnego problemu i nie odwracało uwagi od tego, czym aktualnie się zajmujemy. Gracze doceniają, że nie muszą przechodzić do ustawień komputera, aby zmienić parametry dźwięku.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ