Najlepsze słuchawki dla graczy do 100 zł

Ostatnio aktualizowane: 25.07.24

Osoby lubiące gry internetowe powinny kupić nie tylko dobrą myszkę komputerową, ale i słuchawki umożliwiające usłyszenie nawet najmniejszego szmeru. Jeżeli szukasz idealnego dla siebie modelu, przyjrzyj się słuchawkom dokanałowym Roccat Syva, które zajęły pierwsze miejsce w przygotowanym przez nas zestawieniu. Produkt powstał z solidnych i lekkich materiałów, a dodatkowo ma dobrze wyprofilowane, gumowe końcówki, które nie wypadają z uszu. Ponieważ jest to model z mikrofonem, możesz w trakcie rozgrywki rozmawiać z innymi graczami i na bieżąco omawiać strategię. Istotną zaletą słuchawek jest to, że mają długi, nieplączący się kabel. Na drugim miejscu plasuje się Creative Labs Sound Blaster Blaze – produkt nauszny, który wyposażono w 40 mm przetworniki zapewniające bardzo dobrą jakość dźwięków. Na kablu umieszczono pilot zdalnego sterowania, który umożliwia szybką regulację głośności lub wyłączenie mikrofonu. Słuchawki mają lekki, a jednocześnie wytrzymały pałąk, poza tym wyścielono je miękkim materiałem zapobiegającym nadmiernemu uciskowi uszu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Produkt bardzo dobrze izoluje dźwięki otoczenia, co pozwala graczowi skupić się na grze. Kabel został tak zaprojektowany, aby się nie plątał. Wielu osobom podoba się stylistyka produktu. Poza tym model jest lekki, nie wypada z ucha i nie uciska uszu, więc jest bardzo wygodny.

Wady

Proste wejście jack nie jest zbyt wygodne, gdyż szybko się załamuje i z czasem słuchawki mogą nie łączyć. Poza tym nie jest ono praktyczne, gdy wejście słuchawkowe znajduje się z tyłu laptopa.

Podsumowanie

Zestaw zawiera trzy różne typy nakładek na słuchawki, co pozwala użytkownikowi produktu dostosować go do swoich potrzeb. Produkt uznawany jest za lekki i wygodny. Chociaż nie ma dobrze wyprofilowanego jacka – wtyczki, wiele osób twierdzi, że słuchawki nie są mimo to awaryjne.

Drugi wybór

Zalety

Nauszniki są wyściełane przyjemnym materiałem, który nie ociera skóry. W efekcie korzystanie ze sprzętu jest przyjemnością. Długi, 2,5 metrowy kabel nie ogranicza naszych ruchów. Pałąk został tak zaprojektowany, aby w czasie wielogodzinnej rozrywki nie uciskał głowy.

Wady

Część osób twierdzi, że po pewnym czasie mikrofon przestaje łączyć i niemożliwe staje się prowadzenie rozmów online lub nagrywanie filmików.

Podsumowanie

Słuchawki wykonano z miękkiego materiału, dlatego nie powodują dyskomfortu, gdy je nosisz. Poza tym użyty do produkcji materiał przepuszcza powietrze tak, by uszy mniej się pociły w czasie grania. Użytkownik może regulować nauszniki, więc nie będą go uwierać. Obsługa wbudowanego mikrofonu jest bardzo prosta, bo przy zakupie otrzymasz zdalnie sterowany pilot.

Rozważ też

Zalety

Ten nowoczesny model polecany jest zawodowym graczom, bo ma wbudowany mikrofon do prowadzenia streamów w Internecie. Produkt jest wygodny i nie uciska czaszki. Mała waga sprzętu sprawia, że użytkownik nie czuje dyskomfortu, gdy nosi słuchawki kilkanaście godzin.

Wady

Problem dotyczy dostępności sterowników do słuchawek, zwłaszcza gdy mamy na komputerze nowsze lub mniej spotykane systemy operacyjne. Konsumenci twierdzą też, że model ten mógłby być lepiej wyprofilowany.

Podsumowanie

Model sprawdzi się podczas prowadzenia transmisji na takich stronach, jak YouTube czy Twitch, jak i podczas słuchania muzyki. Nauszniki gwarantują najwyższej jakości dźwięk przestrzenny, więc w czasie gry poczujesz się, jak w świecie rzeczywistym. Na przewodzie znajduje się kontroler, więc w prosty sposób ustawisz odpowiednią głośność słuchawek.

 

 

Słuchawki dla graczy do 100 zł – ranking

 

 

Roccat Syva

 

Jeżeli chcesz kupić słuchawki dla graczy w dobrej cenie przyjrzyj się produktowi o nazwie Roccat Syva. To model douszny, a więc jego konstrukcja zapewni Ci wygodę użytkowania nawet przez wiele godzin. Wszystko przez to, że nie będzie on uciskać ani uszu, ani głowy. Do kompletu zostały dołączone 3 różne wkładki douszne, dlatego możesz wybrać te, idealnie dopasowane do Twoich uszu.

Przedstawiony produkt posiada wbudowany mikrofon na przewodzie. Takie rozwiązanie umożliwia prowadzenie rozmów z innymi graczami i dobrą komunikację. Co więcej, powyższe słuchawki zostały wykonane z dobrej jakości materiałów, do tego są bardzo lekkie. Przewód ma długość 1,2 m i posiada zabezpieczenia uniemożliwiające przypadkowe przerwanie go.

Według konsumentów jedną z największych zalet słuchawek Roccat Syva jest dobra izolacja dźwięków z otoczenia. W ten sposób można skupić się wyłącznie na grze. Ponadto produkt wygląda bardzo nowocześnie ze względu na czarno-niebieską kolorystykę.

Roccat Syva to dobre słuchawki dla graczy do 100 zł, których pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 20 Hz do 20 000 Hz. To model dokanałowy z kablem o długości 1,2 m.

 

Zalety

Lekkość: Produkt został wykonany z dobrych gatunkowo i lekkich materiałów, dlatego nie waży zbyt dużo. To gwarantuje komfort użytkowania oraz zmniejsza ryzyko zbyt szybkiego zniszczenia słuchawek.

Wysokiej jakości dźwięki: Model jest wyposażony w 10 mm głośnik, który świetnie podkreśla zarówno basy, jak i wysokie tony. Z pewnością usłyszymy więc nawet najmniejszy szmer w grze.

Wbudowany mikrofon: Z uwagi na wbudowany mikrofon możemy w czasie rozgrywki swobodnie prowadzić rozmowy.

Długi kabel: Kabel jest na tyle długi, że z łatwością podłączymy słuchawki do komputera, a jednocześnie będziemy mogli swobodnie poruszać się przed ekranem monitora.

Gumowe końcówki: Wykonane z gumy końcówki słuchawek zapewniają dobre dopasowanie do ujścia kanału słuchowego, w efekcie czego nie będą wypadać z uszu.

 

Wady

Brak regulacji głośności: Słuchawki nie mają regulacji głośności, więc w razie potrzeby musimy wyciszyć podłączone do komputera głośniki. Zmniejsza to wygodę użytkowania.

 

 

 

 

Creative Labs Sound Blaster Blaze

 

Z przyjemnością prezentujemy Ci nauszne słuchawki Creative Labs Sound Blaster Blaze. To model z mikrofonem, który nie tylko ułatwi Ci komunikację z innymi graczami, ale też zapewni wysoki komfort użytkowania. Jest to możliwe za sprawą nauszników wyściełanych pluszem oraz aksamitem. Miękki jest także pałąk produktu, dlatego nawet po dłuższym czasie nie odczujesz ucisku w okolicy głowy czy uszu.

Powyższe słuchawki zapewniają redukcję szumów i izolację dźwięków z zewnątrz. Pilot zdalnego sterowania pozwoli Ci z kolei na swobodne ustawienie poziomu głośności lub wyłączenie mikrofonu w razie potrzeby. Długość kabla wynosi aż 2,5 m, dlatego nie musisz martwić się o ograniczenie swobody ruchów.

Model Creative Labs Sound Blaster Blaze cieszy się bardzo dużą popularnością. Konsumenci chwalą go głównie za wygodę noszenia oraz to, że wszystkie elementy sterujące zawsze znajdują się w zasięgu ręki. To pozwala skupić się wyłącznie na grze i tym, co dzieje się na ekranie.

Słuchawki nauszne Creative Labs Sound Blaster Blaze mają półotwartą konstrukcję. Pasmo przenoszenia modelu mieści się w zakresie od 20 Hz do 20 000 HZ. Produkt wyposażono w 40 mm przetworniki.

 

Zalety

Odłączany mikrofon: Na pałąku znajduje się mikrofon pozwalający na rozmawianie z innymi graczami. W razie potrzeby możemy ten element szybko odłączyć.

Pilot zdalnego sterowania: Na kablu został zamontowany niewielki pilot zdalnego sterowania, przy pomocy którego możemy wyregulować poziom głośności lub wyciszyć mikrofon.

Duże przetworniki: Za sprawą zastosowanych przetworników doskonale słyszymy wszystkie dźwięki w grze – wybuchy, krzyki oraz szepty. Z tego względu na pewno nic nie umknie naszej uwadze.

Wygoda noszenia: Słuchawki zostały wyścielone miękkim pluszem i aksamitem. Pałąk wyprodukowano natomiast z lekkich tworzyw. To sprawia, że produkt wygodnie się nosi i nawet po kilku godzinach nie pojawia się uczucie dyskomfortu.

 

Wady

Konieczność podłączenia poprzez kabel: Ponieważ jest to model przewodowy trzeba podłączyć go do komputera przy użyciu kabla. Przeszkadza to konsumentom, którzy do tej pory użytkowali produkty bezprzewodowe.

 

 

 

 

Tracer Hydra

 

Tracer Hydra to nauszne, zaawansowane technologicznie słuchawki. Są one dedykowane wymagającym graczom potrzebującym doskonałej jakości sprzętu gamingowego. Produkt posiada zintegrowany mikrofon umożliwiający bezproblemowe prowadzenie rozmów lub wydawanie poleceń innym graczom.

Cechą charakterystyczną powyższego modelu jest wytrzymały kabel w oplocie zapewniający niezawodność na bardzo długi czas. Wzmocnienie tego elementu sprawia, że nawet przy częstej eksploatacji słuchawki mogą świetnie się sprawować. Poza tym producent dołączył do nich specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające uzyskanie doskonałej jakości dźwięku przestrzennego. Takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie słyszane dźwięki będą bardzo realistyczne i z pewnością nic nie umknie Twojej uwadze.

Konsumenci docenili model Tracer Hydra za funkcjonalność i wygodę użytkowania. Na przewodzie umieszczony został uniwersalny kontroler, za sprawą którego szybko zmienisz poziom głośności lub wyłączysz mikrofon. Zaletą dla wielu osób jest też materiał pałąka i nauszników, który jest wyjątkowo miękki.

Produkt Tracer Hydra to słuchawki nauszne z pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 000 Hz. Model ma 2 m kabel oraz głośniki o średnicy 50 mm.

 

Zalety

Kabel w oplocie: W tym przypadku kabel umieszczono w specjalnym oplocie, co skutecznie zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu go.

Miękkie poduszki: Poduszki słuchawek zostały pokryte skóropodobnym materiałem, dlatego nawet po dłuższym czasie noszenia produktu nie powinien pojawić się nieprzyjemny ucisk lub ból uszu.

Idealne odwzorowanie rzeczywistych odgłosów: Zastosowane technologie sprawiają, że słuchawki świetnie odwzorowują odgłosy słyszane podczas gry – takie jak ładowanie broni, wybuchy czy stawiane kroki. Dzięki temu rozgrywka staje się ciekawsza.

 

Wady

Za długi przewód: Część użytkowników uważa, że przewód słuchawek jest zbyt długi i nadmiernie się plącze. To może utrudniać skoncentrowanie się na grze, w efekcie czego możemy ponieść porażkę.

 

 

 

 

Jakie słuchawki dla graczy do 100 zł wybrać?

 

Specjalne, gamingowe słuchawki to, podobnie, jak mysz czy klawiatura, podstawowy element wyposażenia każdego gracza. Dźwięk to jeden z najważniejszych elementów rozgrywki, dlatego do tego typu produktów trzeba przywiązywać dużą wagę. Jeśli i Ty szukasz dla siebie dobrego modelu, zajrzyj do poniższego poradnika. Poza wskazówkami znajdziesz tu również ranking trzech słuchawek różnych marek w korzystnych cenach.

 

 

Produkt, który zagwarantuje wysokiej jakości dźwięk i zadowolenie z użytkowania, powinien mieć wbudowany mikrofon. Obecność tego elementu sprawi, że łatwiej będzie Ci się komunikować z innymi graczami należącymi do Twojej drużyny. Poza tym w czasie gry możesz swobodnie prowadzić rozmowy i mieć obie ręce wolne. Model z wbudowanym mikrofonem to duże ułatwienie, a do tego oszczędność, gdyż tego niewielkiego sprzętu nie musisz już kupować osobno.

Najlepsze słuchawki dla graczy do 100 zł w 2023 roku powinny również zapewniać wysoki komfort noszenia. To bardzo ważne, zwłaszcza gdy internetowym grom poświęcasz kilka godzin dziennie. Wybrany model nie może uciskać uszu, ani głowy. Dlatego, jeśli produkty nauszne nie są dla Ciebie zbyt wygodne, możesz zdecydować się na słuchawki douszne lub dokanałowe.

Szczególną uwagę musisz zwrócić także na sam kabel. W tańszych modelach ten element jest stosunkowo słabej jakości i szybko się niszczy, uniemożliwiając jednocześnie słyszenie dźwięków. Dlatego też staraj się wybrać takie słuchawki, które będą posiadały dodatkowy oplot zabezpieczający kabel przed przerwaniem. Znaczenie ma nie tylko zabezpieczenie kabla, ale i jego długość. Jeśli będzie on za krótki, wówczas produkt nie będzie tak funkcjonalny, jak powinien. Możesz odczuć nawet ograniczenie swobody ruchów, co może Cię zdekoncentrować podczas decydującej rozgrywki. Z tego względu staraj się wybrać produkt z jak najdłuższym kablem. Minimum to 1 m, w sklepach znajdziesz modele nawet z 2- lub 3-metrowym kablem.

Najlepsze słuchawki dla graczy do 100 zł izolują dźwięki z zewnątrz, przynajmniej częściowo. Przez to możesz całkowicie skupić się na grze. Dobra izolacja sprawi, że nie będziesz słyszeć rozmów domowników, ani szumu komputera, czyli dźwięków, które utrudniają koncentrację. Podczas gry całkowite skupienie pozwala na osiągnięcie lepszych wyników i odniesienie zwycięstwa, dlatego staraj się o tym nie zapomnieć.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ