Opinie o Pokemon Moon

Ostatnio aktualizowane: 16.06.24

 

Najważniejsze zalety:

W grę mogą zagrać nie tylko dorośli, ale i dzieci w wieku szkolnym (od 7. roku życia). Jest ona bardzo ciekawa i trudno szybko zrezygnować z rozgrywki. Nie ma ryzyka, że po kilku godzinach się znudzimy, ponieważ mamy bardzo dużo Pokemonów do zdobycia. Wykazały to również przeanalizowane opinie Pokemon Moon.

 

Najważniejsze wady:

Od czasu do czasu pojawiają się problemy z grafiką, tak twierdzą konsumenci, których wytypowano do tego, aby przeprowadzić test Pokemon Moon. Zdarza się to głównie w sytuacjach, gdy na ekranie pojawia się duża liczba Pokemonów (więcej niż dwa).

 

Werdykt: 9.3/10

Jeżeli sprawdzimy, które gry Pokemon na Nintendo są najbardziej popularne, okaże się, że jedną z nich jest wersja Moon. Do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki, a więc nie tylko singleplayer, ale i multiplayer (wymaga dostępu do Internetu). W czasie rozgrywki możemy spotkać i schwytać wiele ciekawych stworków.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podróż po regionie Alola

W czasie rozgrywki podróżujemy po regionie Alola, w skład którego wchodzą cztery naturalne wyspy oraz jedna sztuczna. Na tym terenie znajduje się dziewięć miast i miasteczek, liczba mieszkańców wynosi 392. Gra pozwala na zwiedzenie wielu ciekawych miejsc, wszędzie możemy spotkać Pokemony. Ciekawe jest to, że podczas projektowania regionu Alola twórcy gry wzorowali się na Hawajach.

Rotom Pokedex

Jednym z głównych elementów serii gier o Pokemonach jest Pokedex. To narzędzie służące do zapisywania informacji na temat spotkanych w czasie podróży stworków, jak również tych schwytanych. W wersji Moon otrzymujemy od profesora Kuki ulepszone narzędzie, czyli Rotom Pokedex. Mieszka w nim Rotom, czyli Pokemon umiejący zyskać dostęp do różnych sprzętów elektronicznych. Co ważne, umożliwia on nie tylko zapisanie najważniejszych informacji o innych Pokemonach, ale również ma własną osobowość. Stworek pokazuje nam naszą bieżącą lokalizację na mapie i doradza, gdzie powinniśmy się wybrać (decyduje o tym na podstawie naszych rozmów z mieszkańcami Alola).

 

Nowe Pokemony

Gra Pokemon Moon daje możliwość poznania nowych stworków 7. generacji. Na początku rozgrywki pojawia się Rowletta, Littena i Popplio, jeden z nich staje się naszym towarzyszem podróży. Podczas rozgrywki musimy też rozwiązać zagadkę, którą skrywają dwa nowe, legendarne Pokemony, czyli Solgalelo i Lunala. Ten pierwszy to stworek typu Psycho/Stal, a drugi Psycho/Duch. Tworzą one kosmiczne duo i mają bardzo ciekawe zdolności. Solgalelo może zmienić swoje ciało w metal, a Lunala absorbuje światło i przekształca je w energię. Rozgrywka jest na tyle ciekawa, że trudno jest szybko ją przerwać. Warto rozważyć zakup gry, bo zapewnia dobrą zabawę, a w dodatku cena Pokemon Moon nie jest wysoka.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ