Opinie o Star Wars The Old Republic

Ostatnio aktualizowane: 16.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Gra spełnia oczekiwania prawdziwych fanów Gwiezdnych Wojen, którzy doceniają dopracowaną w najmniejszych szczegółach grafikę i porywającą fabułę, która nie pozwala się nudzić. Użytkownikom podoba się również to, że rozgrywkę można prowadzić samodzielnie. Ten tytuł jest polecany osobom, które nie do końca lubią grać online z innymi osobami, a zależy im na ciekawej i wciągającej grze.

 

Najważniejsze wady:

Pojedynczy gracze wskazują, że w rozgrywce jest tylko kilka wydarzeń i cyklicznie się one powtarzają. Gdyby eventów było więcej i byłyby one bardziej różnorodne, wtedy gra na konkretnych etapach okazałaby się bardziej wciągająca.

 

Werdykt: 9.4/10

Choć w grze można znaleźć drobne wady jej ogólna ocena jest bardzo dobra. Czytając opinie o Star Wars The Old Republic można dojść do wniosku, że większość użytkowników jest zadowolona z zakupu tego tytułu i wszystko dlatego, że rozgrywka jest rozbudowana, a postaci w niej występujące ciekawe. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wymagania sprzętowe

Przed podjęciem decyzji o zakupie prezentowanej gry Star Wars trzeba dokładnie poznać jej wymagania sprzętowe. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasz komputer czy laptop jest dostosowany do tego typu rozgrywki, więc nie będzie żadnego problemu z uruchomieniem gry. Jeśli mowa o procesorze, zalecany jest model Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ lub ich wyższe odpowiedniki. Rekomendowany system operacyjny to Windows 7 lub nowszy. Pamięć RAM powinna wynosić co najmniej 3 GB. Istotne są też wymagania dotyczące karty graficznej – ma ona mieć co najmniej 1 GB pamięci Video RAM i obsługiwać Shader 3.0 lub nowszą wersję. Test Star Wars The Old Republic potwierdził, że jeśli odtwarzamy grę na dobrym sprzęcie, nie ma obaw, że będzie się ona zacinała.

Ciekawa rozgrywka

Gra jest tak zaprojektowana, aby był z niej zadowolony każdy miłośnik Gwiezdnych Wojen. Gracz może opowiedzieć się po jasnej lub ciemnej stronie mocy. Podczas rozgrywki odbywają się podróże przez galaktykę i pojawiają się ciekawe do wykonania misje. Gracz może pilotować własny gwiezdny myśliwiec, tworzyć bezpieczną bazę dla siebie i przyjaciół, a także walczyć w wymagających bitwach odgrywających się oczywiście w przestrzeni kosmicznej charakterystycznej dla gry Star Wars. Walki na miecze świetlne dodają rozgrywce dynamiki. Do wyboru są różni bohaterowie, użytkownik może grać jedną z ośmiu legendarnych postaci ze Star Wars.

 

Tryby gry

Jeśli wybierzesz ten tytuł, będziesz mógł zdecydować, czy chcesz grać samodzielnie, czy może lepsze dla Ciebie są wieloosobowe misje i bitwy online. Gra jest odpowiednia dla osób powyżej 16. roku życia, stosowne odznaczenie w tym zakresie znajduje się na opakowaniu. Osoby zainteresowane zakupem produktu przyznają, że cena Star Wars The Old Republic nie jest wysoka. Ta gra jest dobrym pomysłem na prezent dla osób, które lubią grać na komputerze, a dodatkowo są prawdziwymi fanami Gwiezdnych Wojen.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ