Opinie o Star Wars Battlefront II

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

W kategorii najlepsze gry Star Wars wysokie miejsce zajmuje Battlefront II. To rozgrywka, która oferuje ciekawą fabułę, a tym samym wciąga użytkowników i nie daje im powodów do nudy. Gra jest dostępna w angielskiej i polskiej wersji językowej, więc nie będzie problemów z tym, aby zrozumieć, co się aktualnie w niej dzieje. Star Wars Battlefront II jest dostępny nie tylko na komputery, ale też na XBOX ONE i PS4.

 

Najważniejsze wady:

W grze obowiązuje zasada pay to win. Oznacza to, że aktywne są mikropłatności, więc użytkownik chcąc mieć większą szansę na wygraną musi zapłacić (np. za zakup dodatkowego ekwipunku).

 

Werdykt: 9.4/10

Dostępne w Internecie opinie o Star Wars Battlefront II dają dowód na to, że gra cieszy się sporą popularnością wśród konsumentów. Liczba komentarzy, które jej dotyczą, jest duża. W większości recenzji można przeczytać, że rozgrywka jest intrygująca, a grafika dobrze dopracowana. Gra jest przeznaczona dla osób od 16. roku życia. Zalicza się ją do rozgrywek akcji i FPS (strzelanka pierwszoosobowa). Cena Star Wars Battlefront II nie jest wysoka.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje

Star Wars Battlefront II to rozgrywka osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen stanowiąca czwartą odsłonę serii, za którą odpowiada ekipa Pandemic. Gra została wydana na platformy, takie jak Windows PC, Playstation i Xbox, więc trafiła do szerokiego grona odbiorców ceniących tego typu rozgrywkę. Co ciekawe, za produkcję tytułu odpowiadają różne studia deweloperskie. Należący do grupy Electronic Arts zespół DICE opracował tryb multiplayer, a bitwy kosmiczne powstały dzięki zaangażowaniu deweloperów z Criterion. Kampania pojedynczego gracza została stworzona przez ekipę Motive (Jade Raymond). 

Fabuła

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem tej gry chcą dokładnie wiedzieć, jaka jest jej fabuła. Akcja Star Wars: Battlefront II rozgrywa się w czasie po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Dowódczyni Inferno Squad, czyli Iden Versio jest główną bohaterką gry. Jej kluczowym celem jest pomszczenie Imperatora, a to zadanie ma wykonać przy pomocy elitarnych oddziałów Imperium. W rozgrywce biorą udział nie tylko bohaterowie znani z filmów, ale też nowe postacie. Gracz podczas rozgrywki musi wykonywać różne zadania, a przy tym wyeliminować swoich przeciwników. W tym celu wykorzystuje broń podobną do tej używanej przez bohaterów Gwiezdnych Wojen. Sporym urozmaiceniem jest możliwość prowadzenia bitew ze statkami i myśliwcami. Toczą się one w przestrzeni kosmicznej. Test Star Wars Battlefront II wykazał, że rozgrywka jest ciekawa, więc zbyt szybko się nie nudzi.

 

Tryby gry

W poprzedniej części serii nie było rozbudowanej kampanii fabularnej dla jednego gracza, ale w Star Wars Battlefront II to się zmieniło. Jeśli więc lubisz samodzielnie rozgrywki, powinieneś być zadowolony. Użytkownik ma też możliwość podjęcia gry w trybie wieloosobowym. W rozgrywkach online udział może brać jednocześnie do 40 graczy. Osoby testujące grę wskazują ponadto, że dostępne pojazdy i gadżety można personalizować. Dodatkowo należy podkreślić, że potyczki mają miejsce na różnych mapach, więc gra jest zdecydowanie ciekawsza i bardziej trzyma w napięciu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ