Opinie o Angry Birds Star Wars 2

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Pozytywne opinie o Angry Birds Star Wars 2 koncentrują się przede wszystkim na łatwych zasadach i dobrej realizacji. W grze zarówno obraz, jak i dźwięk mają zadowalającą jakość. Twórcy łączą uniwersum Gwiezdnych Wojen z postaciami Angry Birds, co nadaje całości humorystycznego charakteru. W tej odsłonie gry pojawiają się nowe patenty i dodatkowe postaci. Mają one ciekawe umiejętności. Nowością jest także kampania, w której gracz może stanąć po Ciemnej Stronie Mocy.

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych opiniach można przeczytać, że gra pod dłuższym czasie staje się nieco nużąca. W rezultacie użytkownik musi robić dłuższą przerwę, aby powrócić z nową energią i chęcią do zwycięstwa.

 

Werdykt: 9.6/10

Angry Birds Star Wars 2 to druga część gry logicznej, która została osadzona w komediowej wersji Gwiezdnych Wojen. Zasady zabawy nie uległy widocznej zmianie. Celem rozgrywki jest atakowanie wrogów i struktur, do czego używa się postaci wystrzeliwanych z procy. Cena Angry Birds Star Wars 2 jest przystępna, co przekłada się na jej sporą popularność. Gra ma charakter humorystyczny i proste zasady.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ulepszenia

W grze wprowadzono pewne ulepszenia, dzięki którym rozgrywka jest ciekawsza. W aktualizacji jest 24 nowych poziomów, a także dodatkowe postaci, które mają nowe, udoskonalone umiejętności. Dodatkowo gracze uzyskują dostęp do nowych map, w których sami mogą wybierać drużynę ptaków. To pozwala na lepsze przygotowanie się do wykonania danego zadania. 

Realizacja

Jesteś fanem Angry Birds? Gry Star Wars łączące różne światy cieszą się popularnością wśród użytkowników. Omawiany tytuł jest doceniany przez sporą liczbę graczy, dlatego warto się nim zainteresować. Dobrze oceniany jest sposób jego realizacji i to zarówno pod względem obrazu, jak i dźwięku. Tło i kolorystyka są przyjemne dla oka, a gra działa płynnie. Dźwięk również jest dobrze dobrany, a całość zastosowanych rozwiązań pozwoliła na zachowanie specyficznego klimatu charakterystycznego dla kultowej i docenianej na całym świecie sagi.

 

Postaci

Główne założenie gry jest niezmienione. Nadal celem jest niszczenie wrogich konstrukcji poprzez wystrzeliwanie ptaków z procy. Niemniej jednak w grze pojawiają się nowe postaci np.: Obi Wan Kenobi czy Droid Niszczyciela. Nowe postaci występują zarówno po Jasnej Stronie Mocy, jak i Ciemnej Stronie Mocy. Każdy bohater ma w sobie cechy charakterystyczne, znane z filmów, ale trzeba pamiętać, że jest przedstawiony jako odpowiednik Angry Birds. Wprowadza to humor do rozgrywki i dostarcza nowych, ciekawych wrażeń, szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie grały w Star Wars w tej wersji. Przeprowadzony test Angry Birds Star Wars 2 wykazał, że tytuł ma wiele atutów, a do jednych z nich zaliczyć można dobrze skonstruowanych bohaterów.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ