Opinie o The Crew 2 

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Gra sportowa jest dostępna w polskiej wersji językowej z napisami. Nie będzie więc żadnego problemu z tym, aby zrozumieć to, co się dzieje, nawet jeśli nie znamy angielskiego. Co ciekawe, w grze można poruszać się nie tylko samochodami, ale też pojazdami wodnymi i powietrznymi. To czyni rozgrywkę bardziej interesującą.

 

Najważniejsze wady:

Aby uzyskać dostęp do większej ilości samochodów, trzeba kupić droższą wersję gry. Nie każdego na to stać, co może być nieco denerwujące. Niemniej jednak dostępne za darmo modele też są wysokiej jakości.

 

Werdykt: 9.4/10

Ten tytuł jest odpowiedni dla użytkowników od 12. roku życia. Opinie The Crew 2 potwierdzają, że gra spodoba się także o wiele starszym graczom, którzy lubią wyścigi i związaną z nimi adrenalinę. Użytkownik może nagrywać najbardziej znaczące momenty z rozgrywki i dzielić się nimi z innymi fanami The Crew 2. Cena produktu wynosi trochę ponad 100 zł.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dostępność różnych typów pojazdów i miejsc

Grając w The Crew 2, użytkownik może odkrywać Stany Zjednoczone. Akcja gry ma miejsce w wielu ciekawych lokalizacjach. To zdecydowanie zwiększa zainteresowanie rozgrywką. Poza tym, że można się pościgać i poczuć adrenalinę, dodatkowo ma się dostęp do efektownie wykonanej grafiki. Co więcej, istnieje też możliwość szybkiej zmiany pojazdu, jakim się poruszamy. Wystarczy skorzystać z funkcji Fast Fav, aby zmienić środek transportu z samochodu na łódź czy samolot. Producent gwarantuje, że podczas rozgrywki można prowadzić sportowy samochód i poruszać się po Los Angeles, następnie wznieść się ponad wysokie budowle i zostać kapitanem samolotu, a później przemierzyć Ocean Spokojny, stojąc za sterem zwinnej łodzi wyścigowej. 

Możliwość monitorowania i udostępniania wyników rozgrywek

Sporo Internautów docenia gry sportowe na 2 osoby, które dają możliwość udostępniana swoich wyników. Nic tak nie motywuje do tego, aby osiągać lepsze rezultaty niż różnego rodzaju rankingi graczy. Twórcy gry zadbali o to, aby wszystkie osiągnięcia w zawodach liczyły się do zwiększenia ogólnego poziomu sławy. Osoba wybierająca taką rozrywkę ma szansę na zdobycie tytułu mistrza sportów motorowych. Tytuł ten jest stale monitorowany przez system LIVE Track. Program zapisuje każde osiągnięcie i wczytuje je jako rekord, który może zostać pobity przez naszych znajomych. Na uwagę zasługuje też funkcja Live Replay, która nagrywa najciekawsze momenty z rozgrywki. 

 

Grafika

Osoby przeprowadzające test The Crew 2 przyznają, że grafika jest bardzo dobrze dopracowana. W efekcie gra jest przyjemnością, także pod względem wizualnym. Kolory są dobrze dobrane, jednak trzeba pamiętać, że wiele zależy od naszego monitora. Obraz przechodzi płynnie i się nie zacina. Wyścigi wyglądają bardzo realnie, więc w trakcie rozgrywki można poczuć się jak prawdziwy kierowca. To uczucie jest doceniane nie tylko przez młodych, kilkunastoletnich graczy, ale i przez dorosłe osoby lubiące tego typu rozrywkę.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ