Opinie o Plants vs Zombies Garden Warfare 2

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Czytając opinie o Plants vs Zombies Garden Warfare 2 można dojść do wniosku, że gra jest ciekawa i odpowiednia nawet dla młodszych graczy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez producenta mogą po nią sięgnąć dzieci od 7. roku życia. 

 

Najważniejsze wady:

Jest to gra, która spełni oczekiwania miłośników gatunku. Może się jednak okazać zbyt mało rozbudowana dla osób, które przeszły już różne rozgrywki i mają duże oczekiwania, co do zawiłości fabuły.

 

Werdykt: 9.3/10

To gra komputerowa w polskiej i angielskiej wersji językowej. Głównym celem w rozgrywce jest walka pomiędzy roślinami a zombie. Rośliny mają za zadanie odeprzeć atak i przywrócić dawny porządek w miasteczku Suburbia. Możliwa jest gra singleplayer i multiplayer.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Różni bohaterowie

Sporo osób uważa, że gry strzelanki z zombie powinny mieć ciekawych bohaterów, którzy zachęcą do rozgrywki i sprawią, że po kilku godzinach nadal będzie ona wzbudzała duże zainteresowanie. Taka właśnie jest opisywana przez nas gra, czyli Plants vs Zombies Garden Warfare 2. Cena produktu nie jest wysoka, ale możliwości są zadowalające. Osoba grająca ma do wyboru 14 klas postaci, czyli inaczej rodzajów. Dodatkowo istnieje dostęp aż do 100 grywalnych roślin i zombie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. 

Różne tryby gry

Osoby przeprowadzające test Plants vs Zombies Garden Warfare 2 wskazują, że bardzo podoba im się dostępność różnych trybów gry. Gracz może brać udział w wieloosobowych starciach (24 roślin) w Herbal Assault albo w Graveyard Ops dodać 4 zombie, które walczą chcąc obronić się przed atakami roślin. Rozgrywka jest możliwa w trybie single, choć trzeba przyznać, że gra została zaprojektowana w szczególności z myślą o współpracy lub rywalizacji z innymi. Jak wskazuje producent, rozgrywka jest dynamiczna. Widok trzecioosobowy zapewnia lepszą orientację w terenie i sprawia, że zdecydowanie łatwiej można się poruszać i zapewnić sobie bezpieczeństwo.

 

Fabuła gry

Gra polega na tym, że przybierając postaci roślin walczy się z zombie, które zaatakowały miasteczko Suburbia i zmieniły je w Zomburię. Rośliny muszą pokonać Nieumarłych i przywrócić dawny porządek, który został zaburzony. Każdy gracz wybiera roślinę, która jest jego bohaterem i za jej pomocą broni określonego fragmentu ziemi przed atakiem intruzów. Rośliny są wspomagane obronnymi wieżyczkami. 

 

Grafika

Osoby, które miały okazję grać w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 dobrze oceniają grafikę. Obraz jest w 3D, więc można odnieść wrażenie, że jest się w centrum rozgrywki. W grze zastosowano nowatorski silnik Frostbite 3, który był wykorzystywany w innych popularnych i dobrze ocenianych grach np. Star Wars: Battlefield. Dzięki niemu nie trzeba się obawiać o to, że obraz będzie się zacinał, nawet gdy w rozgrywce będzie się dużo działo (wiele detali, efekty specjalne). 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ