Opinie o Lego City Tajny Agent

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Jeśli szukasz gry strzelanki dla dzieci, Lego City Tajny Agent to dobra propozycja. Gra jest dostępna nie tylko na komputery (PC), ale też Xboxa i PlayStation 4. Rozgrywka jest ciekawa, a co najważniejsze, odpowiednia dla młodszych użytkowników. W grze dostępnych jest mnóstwo przebrań, które zapewniają różnorodne umiejętności.

 

Najważniejsze wady:

Lego City Tajny Agent nie ma polskiego dubbingu. Wielu rodziców uważa, że takie rozwiązanie ułatwiłoby grę w szczególności dzieciom, które jeszcze płynnie nie czytają. Brak dubbingu nie wpływa jednak znacząco na komfort gry. 

 

Werdykt: 9.6/10

Opublikowane w Internecie opinie o Lego City Tajny Agent wskazują, że w większości przypadków gra spełnia oczekiwania dzieci i bardzo im się podoba. To dla rodziców ma istotne znaczenie. Produkt z pewnością wzbudzi zainteresowanie miłośników Lego. Gra jest dostępna w angielskiej i polskiej wersji językowej (napisy).

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ciekawa fabuła

Dlaczego warto wybrać grę Lego City Tajny Agent? Test pokazał, że rozgrywka jest ciekawa. Dzieci nie nudzą się po kilku godzinach gry i nadal chętnie biorą udział w rozgrywce. Oznacza to, że fabuła jest rozbudowana i cały czas dzieje się coś nowego. Gracze mają do odkrycia ponad 20 unikalnych dzielnic miasta, a każda z nich skrywa coś innego. W niektórych miejscach można natrafić na złodziei samochodów, których trzeba powstrzymać, w innych celem jest złapanie kosmitów. Gracz prowadzi też pojazdy i zbiera cenne przedmioty. Jednym z zadań jest uratowanie zaginionych prosiaków. Fabuła jest bardzo rozbudowana i warto podkreślić, że mimo to cena Lego City Tajny Agent nie jest wysoka. Produkt jest dostępny za około 50 zł. 

Grafika

Ważną kwestią, na którą prawie każdy gracz zwraca uwagę jest grafika. Liczy się ona niemal tak bardzo, jak fabuła. W przypadku opisywanej gry grafika jest oceniana dobrze. Poszczególne postaci są odpowiednio odwzorowane, a kolory intensywne. Dodatkowo gra się nie zacina, więc gracz może utrzymać zadowalające tempo i odpowiednio reagować na to, co się dzieje.

 

Gatunek

Lego City Tajny Agent to przede wszystkim gra dla dzieci. Jest ona zaliczana do grupy rozgrywek familijnych, zręcznościowych i platformowych. Ostatnie określenie oznacza, że bohater porusza się po wielu poziomach, często są to wielopoziomowe platformy (stąd nazwa gatunku). 

 

Wymagania sprzętowe

Aby gra dobrze działa na komputerze musi ona spełniać pewne wymagania. Odpowiednie systemy operacyjne to: Windows 7, 8, 8.1 i 10. Pamięć RAM powinna wynosić co najmniej 4 GB, a karta graficzna 1 GB. Procesor musi mieć podobne parametry do Intel Core i5 760 2.8 GHz lub AMD Athlon X4 740 3.2 GHz.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ