Opinie o grze Loża szyderców

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Gry karciane dla dorosłych muszą być ciekawe i angażujące i taka właśnie jest Loża Szyderców. Opinie na temat produktu są pozytywne m.in. z tego względu, że jakość jej wykonania jest bardzo dobra. Karty, pudełko i inne akcesoria zostały zrobione z najwyższą starannością i estetycznie się prezentują.

 

Najważniejsze wady:

Część konsumentów przyznaje, że choć w grze dużo się dzieje, z jej zakupu będą zadowolone w szczególności osoby z dużym poczuciem humoru. Wiąże się to z tym, że momentami wydaje się ona nieprzyzwoita.

 

Werdykt: 9.4/10

Dobrze ocenianą grą dla dorosłych jest Loża szyderców. Cena produktu nie jest najniższa, jednak kupujący zwracają uwagę, że rozgrywka jest ciekawa, a gra w ciągu chwili wciąga i angażuje innych zawodników. Loża szyderców to dobry wybór np. podczas imprezy czy luźnego spotkania ze znajomymi.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zasady gry

Jeśli interesuje Cię gra o prostych zasadach, dobrym wyborem będzie Loża szyderców. Test, który wykonali kupujący potwierdził, że nauka zasad zajmuje tylko chwilę. W związku z tym to dobry produkt, jeśli chcemy zapewnić sobie i znajomym rozrywkę w trakcie ich wizyty w naszym domu albo zależy nam, aby urozmaicić inne spotkania towarzyskie. Nie ma obaw o to, że osoba, której zaproponujemy grę, szybko się zniechęci przez zbyt długie poznawanie zasad. W zestawie znajdują się dwa typy kart. Jedne z nich stanowią początki zdań, a drugie są ich uzupełnieniem. Gra polega na tym, aby do początku zdania dobrać ciekawe zakończenie, które najlepiej pasuje. Kto określa, które słowa są najlepsze? W rozgrywce powinniśmy wytypować sędziego, który podejmuje tego typu decyzje. Przewidywany czas gry wynosi od 20 do 40 minut. 

Dodatkowe karty

Trzeba wiedzieć, że w skład zestawu wchodzą też dodatkowe karty, które mają ciekawe zastosowanie. Niektóre z nich dają możliwość odwołania decyzji sędziego. Za ich pomocą można nadać grze szybsze tempo. Czasoprzyspieszcz sprawia, że sędzia może rozpocząć głośne odliczanie do 9 w momencie, gdy otrzyma pierwszą odpowiedź. W efekcie inni gracze mają mniej czasu, aby wybrać odpowiednią kartę. Wiele osób zgadza się z tym, że dzięki wspomnianym kartom, gra staje się jeszcze ciekawsza.

 

Jakość wykonania

Konsumenci są zadowoleni z zakupu tej gry nie tylko dlatego, że gwarantuje ona dużo śmiechu. Doceniają oni również wysoką jakość wykonania produktu. Karty są czytelne i estetycznie wykonane, a pudełko zachowuje swój kształt i nie niszczy się zbyt szybko. Jeśli będziemy dbać o grę, z pewnością na długo zachowa ona ładny wygląd. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ