Opinie o Forza Horizon 4

Ostatnio aktualizowane: 25.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Opinie Forza Horizon 4 potwierdzają, że prezentowana gra dostarcza wiele rozrywki i tym samym zbyt szybko się nie nudzi. Rozgrywka jest dostępna nie tylko w języku angielskim, ale też w polskim (napisy). Do wyboru są dwa tryby gier: singleplayer i multiplayer. Menu jest przejrzyste, więc dostosowanie ustawień nie jest niczym trudnym.

 

Najważniejsze wady:

Niektórzy gracze przyznają, że zmiany pór roku są ciekawe, jednak nie wnoszą do gry tyle, ile można by się było spodziewać. Jazdy na różnych powierzchniach (suchej, oblodzonej, zaśnieżonej i zabłoconej) znacząca się od siebie nie różnią.

 

Werdykt: 9.4/10

Gry sportowe na Xbox cieszą się popularnością, a wśród najczęściej wybieranych tytułów znajduje się Forza Horizon 4. Jest to rozgrywka stworzona z myślą o wymagających graczach, którzy lubią się ścigać i interesują się motoryzacją. Co ciekawe, gra jest odpowiednia dla dzieci od 3. roku życia, potwierdza to test Forza Horizon 4.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje

Forza Horizon 4 to gra z grupy wyścigowych, która swoją premierę miała 2 października 2018 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Rozgrywkę można prowadzić w dwóch trybach: jedno i dwuosobowym. Użytkownik ma do wyboru angielską i polską wersję językową. Druga z wymienionych jest dostępna w formie napisów. Cena Forza Horizon 4 wynosi ponad 100 zł.

Różne modele samochodów do wyboru

Twórcy gry zadbali o to, aby była ona ciekawa, a możliwości dotyczące ustawień szerokie. Gracz ma do wyboru różne modele samochodów, którymi może się ścigać. Kolekcja aut jest naprawdę imponująca, bo znajduje się w niej ponad 100 licencjonowanych modeli. To prawdziwa przyjemność dla osób, które nie tylko lubią grać na komputerze, ale też interesują się motoryzacją i marzą o tym, aby w przyszłości jeździć konkretnym samochodem w prawdziwym życiu. 

 

Dostępne tryby gry

Użytkownik może wybrać, w jakim trybie chce grać, do wyboru jest: singleplayer i multiplayer. Czasami rozgrywka wspólnie z innymi wydaje się ciekawsza, innym razem wolimy grać sami. Horizon 4 spełnia nasze wymagania pod tym względem. Użytkownik może też grać w trybie rankingowym, czyli online. Wymaga to dokonania dodatkowych opłat (zakup abonamentu Xbox Live Gold). Ta opcja daje możliwość porównywania się z użytkownikami z całego świata i stanowi okazję do tego, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami.

 

Wysoka jakość prowadzonej rozgrywki 

Prezentowana gra została przystosowana do konsoli Xbox One X, więc użytkownik otrzymuje dostęp do rozgrywki w jakości 4k UHD i trybie HDR. To przekłada się na zdecydowanie lepsze efekty wizualne, co dla wielu graczy ma bardzo duże znaczenie. W opiniach można też przeczytać, że poza dobrą grafiką, Forza Horizon 4 się nie zacina, a menu do wybierania ustawień jest skonstruowane w sposób intuicyjny. W związku z tym przygotowanie do gry nie zajmuje dużo czasu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1 KOMENTARZ

paweł

August 5, 2021 at 12:22 pm

ja hcę tom gre

Odpowiadać