Opinie o FIFA 20

Ostatnio aktualizowane: 25.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Dostępne w Internecie opinie o FIFA 20 są w większości pozytywne, osoby mające już wiele rozgrywek za sobą przyznają, że każda z nich dostarcza wiele emocji. Najważniejszym atutem tego produktu jest realizm. Na uwagę zasługuje też efektowna grafika i płynność obrazu.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że aby otrzymać dostęp do większej liczby trybów gry, trzeba dokonywać mikropłatności. W efekcie prędzej czy później dochodzi się do momentu, w którym trzeba ponieść dodatkowe koszty związane z FIFA 20. 

 

Werdykt: 9.8/10

FIFA 20 to gra przeznaczona na komputer, choć istnieje także odpowiednia wersja na PlayStation 4, Switch i Xbox One. Ten tytuł jest zaliczany do kategorii gier sportowych i nadaje się już dla najmłodszych użytkowników. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej z dubbingiem.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dobre odwzorowanie prawdziwych rozgrywek

Konsumenci doceniają gry sportowe, które możliwie najlepiej odwzorowują rzeczywistość. Takie rozgrywki są ciekawe przede wszystkim dlatego, że można poczuć się jak prawdziwy zawodnik, a zachodzące sytuacje są tym, co możemy zaobserwować np. podczas oglądania meczu piłki nożnej czy boksu. FIFA 20 zyskała popularność przede wszystkim dlatego, że oferowane przez nią mecze bardzo dobrze oddają klimat tego, co dzieje się na najważniejszych piłkarskich wydarzeniach. Gracz otrzymuje dostęp do licencjonowanych turniejów UEFA Champions League. UEFA Europa League i UEFA Super Cup. Warto podkreślić, że w grze dostępne są autentyczne pakiety transmisyjne, a także specjalne komentarze, które możemy usłyszeć podczas prawdziwych rozgrywek. 

Różne możliwości ruchu

Jako gracz mamy różne możliwości ruchu związanego z odbiorem i prowadzeniem piłki po boisku. Przede wszystkim możemy poruszać nią na boki, zachowując zwinność po to, aby pokonać przeciwników. Możliwość wykonywania tego typu ruchu pozwala na prowadzenie odpowiednio przemyślanej strategii gry (ofensywa i obrona). Kontrolowany odbiór umożliwia sprawne przyjmowanie piłki. Na uwagę zasługuje też pewne wykończenie, które najczęściej jest wykorzystane, kiedy rozgrywka zawęża się do tego, co dzieje się między nami a bramkarzem. Producent zapewnia też, że za sprawą przebudowanego systemu strzałów zachowany jest większy realizm uderzeń w bramkę. Potwierdza to też wykonany test FIFA 20.

 

Nowy tryb zabawy

Popularnością cieszy się nowy tryb gry VOLTA Football, w którym gracze mają możliwość stworzenia własnych postaci. W ten sposób mogą spersonalizować bohaterów, co nierzadko czyni rozgrywkę bardziej angażującą i ciekawszą. W tym trybie są też uproszczone sztuczki i nowe animacje. Gra daje wiele możliwości i pozostaje interesująca nawet po wielu odbytych meczach. Trzeba jednak przyznać, że cena FIFA 20 może wydawać się niektórym osobom nieco za wysoka.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ