Opinie o Death Stranding PS4

Ostatnio aktualizowane: 16.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Znalezione na temat Death Stranding PS4 opinie są pozytywne. Według graczy rozgrywka jest bardzo ciekawa i do tego nieprzewidywalna, dlatego trudno jest szybko odejść od telewizora. To dobry sposób na zrelaksowanie się po ciężkim dniu i rozładowanie nagromadzonych negatywnych emocji. Grafika działa płynnie i nie zacina się, zadbano tu o każdy detal.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda gra jest przetłumaczona na język polski, ale do wyboru mamy tylko napisy. Do tej pory na rynku nie pojawiła się wersja z dubbingiem, co nie odpowiada niektórym konsumentom.

 

Werdykt: 9.4/10

Przeglądając nowe gry na PS4 większość osób zwraca szczególną uwagę na tytuł Death Stranding. Wynika to m.in. z tego, że głównego bohatera zagrał Norman Reedus, czyli amerykański aktor znany z serialu telewizyjnego The Walking Dead. Gra jest opracowana specjalnie na konsolę PS4. Jej twórcą jest Hideo Kojima, projektant popularnego cyklu Metal Gear.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nieprzewidywalne zwroty akcji

Jak pokazał test Death Stranding PS4, jest to gra przygodowa pełna nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Z tego względu nie powinniśmy narzekać na nudę. Gracz wciela się w robotnika Sama Portera Bridgesa, który wyrusza w niebezpieczną podróż, aby wypełnić swoją misję, którą jest ocalić ludzkości. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym rządzą nadprzyrodzone siły Death Stranding. Planetę opanował deszcz Timefall, kontakt z nim prowadzi do przyspieszonego starzenia. Co więcej, ludzkość jest zmuszona do ciągłej ucieczki przed niewidzialnymi istotami BTs, do ich wykrycia niezbędny jest specjalistyczny sprzęt.


Znani bohaterowie

Poza Normanem Reedusem, na ekranie zobaczymy też innych, znanych bohaterów. Do obsady należy również: Lindsay Wagner, Mads Mikkelsen, Guillermo del Toro oraz Léa Seydoux. To sprawia, że rozgrywka staje się ciekawsza i bardziej atrakcyjna. Gra jest dopracowana pod kątem każdego szczegółu, dlatego wystarczy jedno spojrzenie, aby rozpoznać wszystkich wymienionych bohaterów. Wyglądają oni bardzo realistycznie, podobnie jak otaczająca ich sceneria. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że cena Death Stranding PS4 jest atrakcyjna.

 

Tryb singleplayer

W przypadku gry Death Stranding mamy do dyspozycji tylko tryb singleplayer. Tym samym nie musimy szukać kilku dodatkowych osób do gry, aby zrealizować misję i dobrze spędzić czas. Gra jest na tyle ciekawa, że przeżywanie przygód w pojedynkę przez większość osób nie jest uznawane za wadę. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkać się ze znajomymi i sprawdzić, kto najlepiej poradzi sobie z poruszaniem się po tajemniczym świecie. Można też wzajemnie sobie podpowiadać i dzielić własnymi doświadczeniami.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ