Opinie o CS GO

Ostatnio aktualizowane: 16.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Dobre gry strzelanki muszą gwarantować emocje, a taki właśnie jest omawiany przez nas tytuł. Gra nie ma dużych wymagań sprzętowych, więc nie trzeba mieć najnowszego komputera, aby móc rozpocząć rozgrywkę. Counter Strike Go od poprzedniej wersji wyróżnia to, że została zwiększona liczba dostępnego uzbrojenia. Dodatkowo gracz może korzystać np. z koktajlu Mołotowa czy granatu-przynęty. To czyni rozgrywkę ciekawszą. Popularność produktu gwarantuje przystępna cena CS GO.

 

Najważniejsze wady:

CS GO to gra online, co oznacza, że wymaga podłączenia do Internetu, a rozgrywkę prowadzi się z innymi graczami. W tego typu społecznościach stosunkowo często pojawiają się problemy związane z komunikacją, co może być czynnikiem stresogennym.

 

Werdykt: 9.4/10

Counter-Strike: Global Offensive to rozbudowana wersja Counter-Strike: Source. Warto wiedzieć, że początki tej rozgrywki datuje się na 1999 r. i od tego czasu jest ona udoskonalana. Choć pojawiają się nowe funkcje i rozwiązania, filozofia gry pozostaje niezmienna. Nadal jest to drużynowa gra akcji, w której sprawność i spostrzegawczość ma największe znaczenie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Cel gry

Jak wskazują opinie o CS GO, prezentowana gra jest odpowiednia dla osób, które lubią rozgrywkę w trybie wieloosobowym (multiplayer). Gracz może wcielić się w postać terrorysty albo antyterrorysty. Istnieją więc dwa zespoły, które walczą ze sobą, a ich celem jest przejęcie mapy i uwolnienie zakładników. Za każdego wyeliminowanego gracza otrzymuje się gotówkę, która w kolejnej rundzie umożliwia zakup lepszego uzbrojenia. Strzelanka ta jest rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby tzw. FPP.

Dostępne tryby gry

W CS GO do wyboru są różne tryby gry, co daje spore możliwości. Jednym z nich jest tryb klasyczny turniejowy, w których odbywają się mecze w konfiguracji 5 na 5 graczy do 16 wygranych rund. Do meczu można dołączyć samodzielnie albo stworzyć zespół wspólnie ze swoimi znajomymi. W rozgrywce tej korzysta się z jednej z klasycznych map. Można wybrać też tryb klasyczny uproszczony, który jest krótszy. W tym trybie gracze dysponują pełnym pancerzem, mają zestawy do rozbrajania i otrzymują premie. Tryb demolka wykorzystuje mapy stworzone do szybkich rozgrywek. Gracze bronią albo atakują pojedyncze strefy detonacji. Na start każda osoba otrzymuje broń. Wyścig zbrojeń to model, w którym walki są rozgrywane na bliskich odległościach. Gracze mają łatwy dostęp do broni. Test CS GO wykazał, że każda z rozgrywek ma ciekawe aspekty. 

 

Mapy

W CS GO gracze mają dostęp do siedmiu map, a każda z nich jest wzorowana na klasycznych polach bitew, które są znane z poprzednich wersji rozgrywki. Pięć z map skupia się na podkładaniu bomb i ich rozbrajaniu, a dwie kolejne na odbijaniu zakładników.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ