Opinie o Call of Duty: WWII PS4

Ostatnio aktualizowane: 28.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Graczom najbardziej podoba się to, że do wyboru mają nie tylko tryb singleplayer, ale również multiplayer i co-op (współpracy). Z tego względu można grać wspólnie ze znajomymi czy obcymi osobami z całego świata. To podnosi atrakcyjność rozgrywki. Przeanalizowane opinie o Call of Duty: WWII PS4 pokazały, że dodatkowym atutem gry jest polska wersja językowa.

 

Najważniejsze wady:

Zdaniem osób, które nie interesują się za bardzo tematyką II wojny światowej, czasami rozgrywka jest zbyt monotonna. To może przyczynić się do odczuwania znużenia, pojawia się też chęć szybkiego wyłączenia konsoli.

 

Werdykt: 9.7/10

Mimo nielicznych wad Call of Duty: WWII PS4 to jeden z bardziej popularnych tytułów w kategorii: gry na PS4 2017. Choć jest on dostępny w sprzedaży od dłuższego czasu, nadal jest chętnie wybierany przez graczy. Rozgrywka jest przeznaczona dla osób powyżej 18. roku życia, a akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej, która wybuchła w 1939 roku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nowy tryb

Jako gracze zyskujemy dostęp do nowego trybu, czyli Sztabu pozostającego poza linią frontu. Daje on możliwość rywalizacji, chwalenia się swoimi osiągnięciami, łączenia ze znajomymi oraz zdobywania nagród. Do Sztabu możemy przejść z trybu multiplayer. Po pierwszej wizycie mamy do wykonania trzy cele: otworzenie skrzyni, podejście do poczty i odebranie żołdu oraz udanie się do majora Howarda. Do dyspozycji mamy też strzelnicę, która jest umieszczona na prawo od punktu startowego.

Walki na słynnych polach bitew II wojny światowej

Gra daje możliwość prowadzenia walk na słynnych polach bitew II wojny światowej, o których uczymy się na lekcjach historii. Test Call of Duty: WWII PS4 pokazał, że to bardzo spodobało się graczom. Możemy wziąć udział m.in. w bitwie o Ardeny, wydarzeniu D-Day (lądowaniu w Normandii), a także w forsowaniu Renu. Gra bez wątpienia przypadnie do gustu osobom, które interesują się II wojną światową. Na uwagę zasługuje nie tylko ciekawa tematyka, ale i niska cena Call of Duty: WWII PS4.

 

Tryb wieloosobowy

Wieloosobowy tryb gry daje nam dostęp do wielu ciekawych innowacji, a więc nowych sposobów komunikowania się, rywalizowania oraz budowania własnej społeczności. Możemy dołączyć do jednej z pięciu kluczowych dywizji. Każda z nich ma inne procedury szkoleniowe oraz umiejętności korzystania z broni. Na uwagę zasługuje również nowy tryb Wojny. Po jego włączeniu musimy współpracować z innymi graczami jako jedna drużyna i wspólnie pokonać wroga. To fabularny tryb gry pozwalający na zobaczenie słynnych bitew rozgrywających się podczas II wojny światowej.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ