Opinie o F1 2019

Ostatnio aktualizowane: 25.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Gra jest dostępna w kilku wersjach, a więc nie tylko na konsolę, ale i na PC oraz CD-Key. Udział w rozgrywce mogą wziąć dorośli, nastolatkowie, a nawet dzieci w wieku szkolnym, gdyż nie ma tu elementów przemocy. Potwierdził to test F1 2019. Co więcej, dostępne są dwa tryby gry, a więc multiplayer oraz singleplayer.

 

Najważniejsze wady:

Gracze mogą bez przeszkód modyfikować bolid, którym zamierzają się ścigać. Jednak żeby auto dobrze się prezentowało i działało niezawodnie przez cały wyścig, trzeba poświęcić na to dużo czasu. Nierzadko zajmuje to kilkanaście minut.

 

Werdykt: 9.7/10

Wyścigowe gry dla 2 osób są bardzo emocjonujące i podnoszą poziom adrenaliny, to samo można powiedzieć o F1 2019. To tytuł oparty na licencji Formuły 1, za sprawą którego można poczuć się, jak kierowca wyścigowego bolidu. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z doborem ustawień.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wszystkie oficjalne zespoły i tory

W grze dostępne są wszystkie oficjalne zespoły biorące udział w wyścigach F1 w sezonie 2019, a są to m.in. Williams, McLaren, Haas, Mercedes i Alfa Romeo. Co więcej, możemy jeździć po wszystkich popularnych torach, które mamy okazję oglądać w telewizji. Dzięki grze podróżujemy nie tylko po Europie, ale także Ameryce Północnej i Południowej, a nawet Azji i Australii. Niektóre wyścigi są rozgrywane po zapadnięciu zmroku (tak samo, jak w rzeczywistości), a trybuny są pełne kibiców. Grafika jest dopracowana pod kątem najmniejszych szczegółów, dlatego prawdziwi miłośnicy Formuły 1 mogą szybko rozpoznać, na jakim torze się znajdują.

Możliwość wcielenia się w postać ulubionego kierowcy

Osoby publikujące opinie o F1 2019 często podkreślają, że to możliwość wcielenia się w postać swojego ulubionego kierowcy zachęciła ich do zakupu gry. To oznacza, że na chwilę możemy stać się Sebastianem Vettelem, Kimim Raikkonenem, Danielem Ricciardo, Maxem Verstappenem czy aktualnym mistrzem świata, czyli Lewisem Hamiltonem. Dla polskich graczy dużą atrakcją jest to, że dostępna jest także postać Roberta Kubicy, jedynego polskiego kierowcy F1. Warto podkreślić, że F1 2019 to specjalne wydanie gry dające możliwość ścigania się bolidem zaprojektowanym specjalnie na potrzeby rozgrywki. Powstał on we współpracy z zespołem inżynierów, którym kierowali Pat Symonds oraz Ross Brawn. Jest on dostępny w trybie wieloosobowym i spełnia wszystkie wymogi techniczne obowiązujące w sezonie 2019.

 

Rozpoczęcie kariery od wyścigów Formuły 2

Czasem pojawiają się opinie, że cena F1 2019 nie jest zbyt niska. Jednak warto wziąć pod uwagę to, z jak dużej ilości nowych opcji możemy korzystać. To nie tylko pełna lista zespołów, kierowców i torów wyścigowych, ale też możliwość rozpoczęcia swojej kariery kierowcy w niższej klasie wyścigów, czyli Formule 2. To tryb pozwalający na rywalizowanie z takimi zawodnikami, jak Alex Albon, Lando Noriss oraz George Russel, który do niedawna był zespołowym kolegą Roberta Kubicy w teamie Williams Racing. Jeżeli uda nam się odnieść sukces w F2, zyskujemy możliwość ścigania się w wyższej klasie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ